Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlastní domeček je naše útočiště. Je to dárek od strýčka Horatia a stojí hned vedle strýčka. Můžeme si ho sami zařizovat zaObrazek (SP), které získáme během hry.
Zařizovat si ho můžeme pomocí kulatého tlačítka "Hauseditor",  které je hned vedle tabulky skladu vpravo nahoře. Otevře se nám nabídka, kde si můžeme zvolit, co chceme kupovat.

Nabídky:

Obrazek

Möbel- Nábytek - nábytek se dělí do hodně kolekcí. Čím lepší kolekce tím hezčí a kvalitnější nábytek je. U dražších kolekcí si můžeme vybrat i barvu nábytku.


Ausstattung - Vybavení - zde si můžeme vybrat různé dekorace, vázy, svíčky, klece s papoušky, trofeje, dokonce i bazény.

Boden - Podlahy - zde si můžeme vybrat od dlaždic různých barev, přes dřevěné parkety až po koberce.

Garten - Zahrada - nová kategorie vybavení domečku, zde si můžete vybrat od trávníku, přes záhonky se zeleninou až po zahradní nábytek.

Wände - Stěny - zde si můžeme do domečku kupovat příčky a tak si rozdělit domeček na několik místností. Příčky si můžeme vybírat v různých barvách a motivech. Jednou z nabídek je i změna stávajících stěn v domečku.

Häuser - Dům - když máme našetřeno dost SP můžeme si pořídit i větší domeček, pokud plánujeme pořídit si větší dům, je zbytečné pořizovat si podlahy a zdi, při zvětšení domu se tyto úpravy ztratí a SP se nevrátí.

Inventar - Inventář - zde si můžeme uchovávat předměty z domečku, které zatím nemáme kam dát, nebo se nám nehodí k danému období (Vánoční kolekce …)


Každý začínající hráč by si měl nejprve pořídit postel. Na posteli můžeme spát a doplňují se nám rychleji BP. Jako další věc bychom si měli pořídit umyvadlo nebo vanu, abychom se mohli umývat kdykoliv to bude třeba. Další potřebnou věcí jsou židle a stůl. Čím více míst k sezení máme v domečku, tím více přátel můžeme mít v seznamu přátel. Maximální počet přátel je však 40 lidí. A když máme i stůl, můžeme pozvat přátele na jídelní bonus. Potom je ještě fajn koupit si bazének, pro koupací bonus, ale za ten se platí diamanty.


Další nábytek a vybavení je spíše na okrasu.

Jednotlivé kolekce se nám otevírají podle toho, na kolikátém Stuffe jsme a kolik GSP jsem zatím získali dohromady, proto je SP ve tvaru 125/3350 (SP/GSP), před lomítkem máme aktuální počet SP a za lomítkem celkem dosažené GSP.